Spausdintuvų kasečių pildymas

Kodėl daugkartinio naudojimo daiktus naudojame vienąkart?

Visi tik ir šneka apie „žalią“ mąstyseną. Kaip mes turime tausoti gamtą, ją mylėti. Deja, dažnai patys „žalieji“ nesusimąsto apie paprastus dalykus, kurie jiems atrodo nereikšmingi. Bandoma uždaryti fabrikus teršiančius gamtą, gelbėti banginius ir atlikti kitokį populistinį darbą, kurį rodo televizijos ekranuose, tačiau dažnai pamirštamos kasdien mus supančios smulkmenos.

Keista, tačiau žiniasklaidos priemonės nekalba apie tokius dalykus, kurie yra visai šalia. Turime omenyje mūsų pačių namus ar artimiausią ofisą. „Žalieji“ biurai rūpinsis šiukšlių rūšiavimu, perdirbimu, dar galbūt naudos ekologiškus valiklius biuro patalpoms švarinti. Ir tai viskas. Įdomiausia tai, kad niekas nepagalvoja, koks visiškai beprasmiškas veiksmas yra spausdintuvo rašalinės ar tonerio kasetės išmetimas. Svarbu, kad ji guli šiukšlinėj ir nesimaišo ant stalo. Gal įdomus pasirodys faktas, kad išmestomis rašalinėmis ir tonerio kasetėmis mūsų planetą Žemę galima apjuosti keletą kartų. Kažkodėl žmonija „užsikabino“ už idėjos ir tvirtai tiki, kad tai vienkartinio naudojimo priemonė – panaudojau, baigėsi, išmečiau. O tai daugiau nei netiesa.

Vidutiniškai kasetė gyvuoja apie 1000 spausdinimų. O dabar įdomiausias faktas – spausdintuvo kasetė, kurią gaunate pirkdami naują spausdintuvą, yra nepilna – tik maždaug pusė jos yra užpildyta toneriu. Ir tai mes vadiname vienkartinio naudojimo daiktu, jeigu pirmu kartu net neišnaudojame visų galimybių? Atrodo, šis faktas turėtų atverti akis ir skatinti žmones neišlaidauti bei saugoti aplinką. Tačiau tik nedaugelis pagalvoja apie tokį paprastą dalyką kaip kasetės papildymas, atnaujinimas/restauravimas. Baigėsi toneris? Pasipildyk, o ne išlaidauk naujoms kasetėms. Taip vietoj 1000 spausdinimų turėsi 10 000. Mažiau terši aplinką, mažiau atidarinėsi savo piniginę. Rašalinio ar lazerinio spausdintuvo kasetės pildymas kainuoja apie 50 procentų kainos, kurią sumokame už naują kasetę. Įsivaizduokime, kad mes savo biure per mėnesį spausdinimo išlaidoms išleidžiame apie 1000 litų pirkdami naujas kasetes. Pildydami išleisime 150 Eur. Lieka 150 Eur kolektyvo šventei! Tas pats skaičiavimas galioja ir kalbant apie išlaidas spausdintuvui namuose – santykis išlieka toks pat. Taip pildyti lazerinio spausdintuvo kasetę galima apie du kartus – tuomet jai reikalingas atnaujinimas/restauravimas. Tačiau ir šis faktas neturėtų gąsdinti – piniginiu atžvilgiu tai vis tiek išlieka pigiau. O ir požiūris keičiasi – juk išsikrovus telefono baterijai, nebėgame pirkti naujos, o įkrauname senąją. Remiantis šiais argumentais, rašalo ir tonerio kasečių pildymas ir daugkartinis naudojimas atrodo mažų mažiausiai protingesnė mintis.

Na, o čia iškyla klausimas – ar gali būti taip, kad pigesnis variantas bus ir mažiau kokybiškas? Atsakymas – ne. Tiesą pasakius, skirtumo nelabai įmanoma pastebėti. Spausdinimo kokybė labiau krenta, nuo to, kad sensta spausdintuvas, išsidėvi besisukančios dalys, “pavargsta” kaitinimo mazgas. Kitais žodžiais tariant – spausdinimo kokybės skirtumo tarp naujos ir papildytos rašalinės ar tonerio kasetės nematysite.

Dar vienas, bet jau paskutinis, akmuo į naujų rašalinių ar tonerio kasečių daržą. Ar žinojote, kad daugumas spausdintuvų gamintojų kovoja su kasečių pildymu, įstatydami į jas specialias mikroschemas ir taip bandydami „apsaugoti“ nuo papildymo? Tikriausiai net neverta sakyti, kodėl imamasi tokių veiksmų – mažėjant naujų rašalinių ir tonerio kasečių pardavimams, prarandama milžiniška dalis pelno. Čia ir baigiasi didžiųjų pasaulio kompanijų deklaruojamas ekologiškas požiūris, pozityvus požiūris į vartotoją ir atsakinga elgsena. Faktai kalba kitaip ir verčia susimąstyti.

Mes rimtai žiūrime į šią problemą. Mūsų įmonėje greitas ir profesionalus rašalinių ir lazerinių kasečių (tonerių) pildymas, naudojant pažangias technologijas. Specialistai atsakys į visus rūpimus klausimus ir ras geriausią sprendimą. Jei norite taupyti pinigus ir saugoti gamtą – tai geriausias pasirinkimas Kaune.

Pildome daugumos rašalinių spausdintuvų kasetes. Juodo rašalo kasetės pildymas – 6 Eur. Spalvoto rašalo (trispalvės kasetės) kasetės pildymas – 9 Eur.

Taip pat siūlome pakaitalus (neoriginalias spausdintuvų kasetes). Pas mus galite įsigyti PRINT-RITE, CORALJet, ORINK ir TF1 gamintojų kasetes tiek rašaliniams tiek lazeriniams spausdintuvams. Jų kaina perpus mažesnė nei originalių kasečių.

Neišmesdami tuščių spausdintuvų kasečių, o jas pildydami Jūs saugote gamtą!
Populiariausių kasečių pildymo kainos:

Samsung MLT-D101S – 15 EUr
Samsung MLT-D111S –  16 Eur
Samsung MLT-D1042S – 17 Eur
Samsung MLT-1052S – 17 Eur
ML-1610D2 – 15 Eur
MLT-D1092S – 17 Eur
SCX-4200A – 15 Eur
ML-1710D3 – 15 Eur
HP CE285A – 10 Eur
HP CF283A – 10 Eur
HP Q2612A – 10 Eur
HP  280X  – 14 Eur

Kitų kasečių kainos telefonu: +370 608 50005 arba el.paštu: zaliakalnis@manokompas.lt

Mus rasite: Savanorių pr. 138