Paslaugos

Individualus požiūris į kiekvieno kliento problemą, leidžia pasiekti aukščiausią paslaugų kokybę. Mes suprantame, kad informacinės technologijos tampa neatsiejama gyvenimo dalimi, todėl mes dirbame, kad užtikrintume nepertraukiamą Jūsų kompiuterio darbą.

Mūsų teikiamos paslaugos yra skirtos tiek verslo tiek, namų vartotojams Kaune ir Kauno rajone. Verslo klientams paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje. Mūsų profesionali specialistų komanda išspręs visas problemas susijusias su kompiuterine technika Jūsų namuose  ar biure, nesukeldama Jums rūpesčių dėl kompiuterio pristatymo į mūsų biurą.

Mūsų biuras dirba nuo 9:00 iki 18:00, tačiau IT specialistą galite išsikviesti į namus ar biurą iki 22:00 val. vakaro, įskaitant savaitgalius ir švenčių dienas.

NAMAMS

Virusų ir internetinių šiukšlių šalinimas

Mes išvalysime Jūsų kompiuterį nuo tų interntinių bjaurybių, kurios šnipinėja bei vagia Jūsų asmeninius duomenis arba trikdo Jūsų kompiuterio darbą.

Operacinės sistemos atstatymas

Grąžinsime Jūsų kompiuteriui “gyvybę” atstatydami operacinę sistemą į pradinę būklę. Tai naudinga, kai Jūsų kompiuteris veikia per lėtai arba turi rimtų problemų, kurios nėra lengvai sprendžiamos.

Sistemos klaidos

Reikia IT pagalbos? Mūsų IT specialistai pašalins ikyrius sistemos klaidų pranešimus ir kitas erzinančias problemas, su kuriomis Jūs nesusitvarkote patys.

Profilaktika

Norint užkirsti kelią netikėtam sistemos sutrikimui, mes galime pasiūlyti Jums kompiuterio profilaktiką. Tai užtikrina normalų sistemos darbą bei stabilumą.

Tinklo palaikymas

Jei turite problemų su interneto prieiga, bevieliu ar laidiniu tinklu, o gal tiesiog Jums reikia sukonfigūruoti naują bevielio tinklo maršrutizatorių, mes galime padėti.

Duomenų atstatymas

Jei praradote duomenis, mes padėsime juos atstatyti.

Kompiuterio atnaujinimas

Atnaujinkite savo kompiuterinę įrangą. Operatyvinės atminties ar kietojo disko atnaujimas ženkliai pagreitins Jūsų kompiuterio darbą.

Navigacinės sistemos atnaujinimas

Jūsų navigacinė sistema paseno? Neranda Jums reikiamo adreso? Atneškite mums navigacine sistema ir ji vėl veiks kaip nauja.

Kiek tai kainuoja?

Užtikriname, jog pristačius kompiuterį į mūsų biurą nebus jokių staigmenų dėl remonto kainos, nes mes visada informuojame klientą apie remonto kainą prieš atlikdami kompiuterio remontą. Jei pristatyti kompiuterio negalite, specialistas gali atvykti pas Jus, Jums patogiu metu. Valanda remonto/konsultacijų kainuoja 18 Eur. Daugumą problemų mūsų specialistai gali išspręsti per vieną valandą! Jei specialistas mato, kad problemos vietoje išspręsti nepavyks, jis pasiūlo išsivežti kompiuterį į mūsų biurą ir, atlikus kompiuterio remontą, pristatyti kompiuterį Jums  patogiu metu.

Standartinių darbų kainos

Standartiniai darbai tokie kaip, operacinės sistemos atstatymas, stacionaraus kompiuterio maitinimo šaltinio keitimas, duomenų atstatymas, maršrutizatoriaus konfigūravimas, virusų valymas, atliekami operatyviai, kokybiškai, bei nebrangiai.

Operacinės sistemos atstatymas be duomenų išsaugojimo nuo 19 €
Operacinės sistemos atstatymas su duomenų išsaugojimu nuo 23 €
Virusų ir internetinių šiukšlių valymas nuo 12 €
Stacionaraus kompiuterio maitinimo šaltinis ir jo keitimas nuo 30 €
Nešiojamo kompiuterio maitinimo šaltinio remontas nuo 12 €
Kompiuterio gedimo nustatymas (atsisakius remontuoti pas mus) 9 €
Maršrutizatoriaus konfigūravimas nuo 12 €
Navigacinės sistemos atnaujinimas 12 €
Atvykimas Kauno mieste 6 €
Atvykimas už Kauno miesto ribų 0,29 €/km

VERSLUI

Problemų sprendimas nuotoliniu būdu?

Kartais nedidelės problemos gali būti sprendžiamos nuotoliniu būdu, atliekant paslaugą greičiau, todėl žinoma ir pigiau! Kompiuteris turi turėti veikiančią interneto prieigą. Nuotoliniu būdu mes galime jungtis tiek prie kompiuterių su Windows operacine sistema, tiek prie Apple OS X.

Nuotolinis prisijungimas leidžia mums išspręsti Jūsų kompiuterio problemas, nekviečiant mūsų specialisto į Jūsų biurą. Tai greita, saugu ir pigu! Nuotolinis prisijungimas reikalauja kelių dalykų – Jūs turite turėti veikiančią interneto prieigą ir veikiančią operacinę sistemą.

  • mes matome tai ką matote Jūs;
  • pigiau nei specialisto iškvietimas;
  • tik 17€ už valandą;
  • skubi paslauga;
  • patogiau;
  • galimybė spręsti problemą bet kur, kur tik yra veikianti interneto prieiga.
Neribota IT pagalba už menesinį mokestį

Mūsų mėnesinė IT pagalbos sutartis suteikia Jums ir Jūsų verslui neribotą paslaugų kiekį už nustatytą mėnesinį mokestį.  Užtikriname aukščiausią paslaugų kokybę už priimtiną kainą.

Sudarę sutartį su mumis būsite visada ramūs, dėl sklandžiai veikiančios kompiuterinės įrangos. Mes puikiai suprantame patikimai veikiančios sistemos svarbą ir gedimo kaštus.

Mūsų individualus požiuris į kiekvieno kliento problemą leidžia pasiekti aukščiausią paslaugų kokybę. Mes suprantame, kad informacinės technologijos tampa neatsiejama gyvenimo dalimi, todėl mes dirbame tam, kad maksimaliai sumažintume gedimų trukmę.